Informacja, że w dniu 29 maja 2026r., Wydział Komunikacji i Transportu ds. REJESTRACJI POJAZDÓW nie będzie obsługiwał bezpośrednio interesantów z powodu szkolenia pracowników.
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu
29 maja 2026r., Wydział Komunikacji
i Transportu ds. REJESTRACJI POJAZDÓW nie będzie obsługiwał bezpośrednio interesantów
z powodu szkolenia pracowników.
Dokumenty uzupełnione w celu zachowania terminu rejestracji
można zostawić w sekretariacie Starostwa tj. I piętro pokój 213.
Przepraszamy za utrudnienia
i dziękujemy za wyrozumiałość.